Свекруха вирішила виrнати мене з мого ж будинку, але вона не очік увала, що її син повернеться з роботи раніше і побачить все.

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

Ми з хлопцем жили в квартирі його матері. На той момент у нас не було житла. Інна Анатоліївна хотіла, щоб син її одружився на дівчині, яку вона вибере, проте Сергій не став її слухати. Свекруха чіп лялася до кожного мого кроку. Тривало це до того моменту, поки мій дідусь не пішов жити до моїх батьків. Свою квартиру він подарував мені. Ми з чоловіком зробили в квартирі ремонт, оновили меблі і переїхали. Однак мати Сергія не заспокоїлася. Тепер вона приходила до мене в квартиру і командувала. Говорила синові, що я жахлива дружина і господиня.

Все тому, що їй подобається дочка подруги, і вона берегла її для сина. А він узяв і одружився на мені.Ми з Сергієм розписалися в таємниці від матері. Однак до неї дійшли чутки, і вона приїхала в ЗАГС з подарунком. З похоrонним вінком. Медовий місяць ми хотіли провести на березі моря. Інна Анатоліївна заявила, що їде з нами. Ми зробили вигляд, що погодилися. Свекруха думала, що ми їдемо через тиждень. А виліт був увечері наступного дня. Ось ми і полетіли, а вона навіть не дізналася — куди. Історій багато. Якось раз чоловік був на роботі. Вона прийшла додому і почала викидати мої речі з вікна.

Добре, що чоловік в цей день повернувся в роботи раніше і виrнав матір з нашого будинку. Вона пропала на два місяці, але з’явилася знову, коли Сергій був у відрядженні. Я не змогла виставити її. Погрожувала мені і вимагала переписати житло на неї. Я подзвонила татові і братові. Вони приїхали, Інна Анатоліївна була зайнята пошуком документів і навіть не помітила. Батько був настільки злий, що викликав поліцію. Вона почала ображати нас різними словами. Я написала заяву на неї. Ми поміняли замки. У нас народилася дочка. Після цієї події мій чоловік перестав спілкуватися зі своєю матір’ю. Вона продала своє житло і кудись пропала…