Під час семінару я випадково заварітніла від начальника. Він дав зрозуміти, що нічого спільного зі мною не хоче мати. Але коли синові було 7 років, ми випадково зустрілися у магазині

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

У мене є син від мого начальника, але ми не мали жодного роману. Все сталося випадково. Відділ, у якому я спочатку працювала, знаходиться на краю будівлі, начальство до нас ніколи не навідувалося. Фірма велика. Мені були відомі лише ініціали та прізвище директора. Так от вийшло так, що мене відправили на курси підвищення кваліфікації. Все це відбувалося у сусідньому місті. Фірма сплатила готель, там було чимало людей. Програму було складено на три дні. Вранці був сніданок у ресторані готелю, потім були семінари, обід та вечеря. На другий день я познайомилася з одним дуже симпатичним чоловіком.

Він виглядав трохи старше за мене. Він сам підсів до мене за стіл. Ми розмовляли, трохи поділилися особистою інформацією. Потім трохи випили. Сама не зрозуміла, як опинилася у чужому номері. Вранці прокинулася і виявила поряд чоловіка з ресторану. Тільки в останній день я дізналася, що він мій шеф, коли випадково зіштовхнулась із ним на семінарі. Він також здивувався. Він подумав, що я знала і спеціально все підлаштувала. Як я могла спеціально підлаштувати, якщо він сам до мене підсів? Прямо сказав він мені, що стосунків не хоче, взагалі я і не розраховувала.

Так я забила на ту випадкову ніч і знову поринула у звичайні будні. Тільки незабаром виявила, що ваrітна . Тоді перевелася до іншої філії, щоб випадково не зіткнутися з Аркадієм Петровичем. Він під час нашої останньої розмови чітко дав зрозуміти, що нічого спільного зі мною не хоче мати. У мене народився син, він дуже схожий на Аркадія. Нещодавно ми випадково зіткнулися з ним у магазині. Славі вже сім років. Аркадій Петрович мене одразу впізнав і глянувши на дитину теж одразу все запідозрив. Тепер потребує тест на батьківство, хоче визнати дитину. Я в розгубленості.