Сусіди заз дрили цій жінці, бо вона мала дуже слухняного сина. Але коли хлопець одружився, всі почали говорити про протилежне. Невістка не знала, як правильно поступити в такій ситуації

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

У сусідки був чудовий син; багато сусідів навіть заздрили цій жінці, вважаючи, що їй у житті пощастило. Що б не просила жінка, син відразу виконував усі її забаганки, якщо щось треба було відвезти на дачу, він відразу готовий був це зробити. Найцікавіше, що він слухав маму у всьому, навіть у виборі дівчат він спирався на думку цієї жінки. Вийшло так, що його мама була проти однієї дівчини, яку він шалено любив — і той залишив її заради своєї мами. Я розумію, що діти повинні слухатися своїх батьків, але й думка своя має бути.

Син сусідки все ж таки знайшов собі дівчину, більш-менш підходящу мамі, але вона все одно чіплялася до кожного кроку своєї невістки. Незважаючи на все це, син слухав свою маму; навіть бачачи, що дружина не винна, він приймав її сторону. Чоловік виправдовувався потім тим, що насправді він переживає за здоров’я мами, тому не хоче їй суперечити і радить робити те саме. Невістка намагалася як могла догодити свекрусі, не завжди виходило, але все ж таки. Нещодавно невістка втішила всіх радісною новиною — у них незабаром з’явиться дитина.

Вона думала, що свекруха буде просто щаслива і більше не буде чіплятися до всякої дрібниці, але вона дуже помилялася. Таке відчуття, що свекруха забула взагалі, що її невістка у nоложенні. Вона стала прискіпливішою до всього, а коли народився онук, то стала ще сильніше маніпулювати своїм сином. Справа в тому, що такий тип жінок ревнує своїх синів до всіх, а в особі невістки бачить ворога, тому й робить все, щоб між ними не було ідилії та гармонійних стосунків. Навіть усі сусідки кажуть, що вона просто перегинає палку. Син став батьком, але продовжує виконувати накази своєї мами.