Коли до Ксенії дійшли чутки, що чоловік зра джує їй з секретаркою, вона вирішила перевірити все сама і попрямувала до чоловіка в офіс

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

Ксенія і Роберт були одружені сім років. Обидва займали хорошу посаду і дуже добре заробляли. Вони дуже щасливими разом були. Тільки ось Ксенія не могла наро дити дитину. Вони неодноразово зверталися за медичною допомогою, але Ксенія була безnлідна. Однак, це не вплинуло на відносини подружжя, вони просто змирилася, стали думати про уси новлення, але поки всерйоз цим не займалися. Ніколи було. Ксенія провідний адвокат дуже успішної компанії, а у Роберта свій будівельний бізнес. До Ксенії стали доходити чутки про невірність чоловіка, що він на секретарку задивляється. Ксенія в це не повірила, вирішила сама на цю дівчину подивитися.

Секретаркою виявилася дуже худенька дівчинка років вісімнадцяти. Одягнена дуже скромно, без смаку, по ній відразу видно, що з села. Ксенія подивилася на неї з сумнівом. — Дитинко, ти хоч школу закінчити встигла? Дівчина зніяковіла. — Так, до технікуму документи подала на заочне відділення. Ксенія пішла з офісу чоловіка спокійна. Як з нею могла конкурувати ця дівчинка? У неї за плечима три вищі освіти. Ксенії тридцять п’ять, але вона виглядає значно молодше свого віку. На неї досі на вулиці чоловіки озираються. Ксенія і думати перестала про цю дівчину, від усіх чуток відмахувалася, а потім сама через рік зустріла цю дівчину зі своїм чоловіком і коляскою.

Вона не повірила своїм очам. Чоловік після цього благав не подавати на розлу чення. — Ксюш, я тільки тебе люблю. З Танею було один раз, а потім ваrітність. Ти розумієш, вона з села, живе дуже бідно. Я просто не можу кинути її і свою дитину. Між нами немає ніяких відносин, просто фінансово підтримую і відвідую малюка. Але Ксюша була непохитна. — Ти можеш робити все, що захочеш. Мені плювати. Вони розлу чилися. Від спільних знайомих жінці стало відомо, що чоловік після цього впав у деnресію, його бізнес розва лився, а потім він захворів і швидко згас. Ксенія зустріла Тетяну на nохоронах. Таня підійшла до неї і спокійно подивилася в очі. — Все своє життя він любив вас.