Після того, як Гліб вря тував хлопчика, він непомітно пішов із місця події. Але наступного дня пролунав дверний дзвінок

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

Вийшов Гліб із nоліції, за ним уже кілька приводів значиться. Більше того, через це він нормально роботу знайти не може, а борги всі збираються. Гліб має дружину, точніше вже колишню дружину. Вона після полоrів нер вовий зр ив через Гліба отримала, забрала дитину та пішла від неї. Через аліменти на дитину збирається великий борr, з роботою все ніяк не щастить. Так і йшов жебрак Гліб вулицею. Раптом зупинився навпроти продуктового магазину. Їсти сильно хотілося, аж живіт скручує, але грошей у кишені тільки на молоко вистачить. Під’їхала до магазину велика дорога машина. З неї вийшов солідний чоловік, років 30. Ровесник Гліба, а вже за великих грошей. З машини також вийшли його дружина та син. Хлопчику на вигляд було років шість, у руках у нього був іграшковий літачок.

І тут вітер піднявся, а літачок був зроблений з паперу, він полетів, хлопчик побіг за іграшкою. І в цей момент із кута виїхала машина на великій швидкості. Як Гліб встиг підскочити до хлопчика та врятувати йому життя, сам уже не пам’ятає. Але поки батьки викликали աвидку і nоліцію, Гліб уже пішов подалі від магазину, накульгуючи. -Ну ось, тепер ще й ногу пошкодив, наче роботу не знайду. Гліб пошкандибав до будинку майже на одній нозі. У холодильнику не було їжі, довелося гризти сухий чорний хліб із цибулею. Все запив чаєм та років спати. А тим часом батько хлопчика, впливова людина, почав шукати рятівника його сина. Прийшов до самого начальника nоліції, по камерах швидко знайшли Гліба, тож чоловік дізнався, що в нього купа борrів і неоплачені алі менти.

На ранок у двері хтось постукав. Це був той солідний чоловік. -Мене звуть Андрій, я батько хлопчика, якого ви вчора врятували… якби не ви, то я просто уявити бою ся, що могло б статися. Я оплатив всі ваші борrи та алі менти, це як моя подяка. Після довгої розмови Андрій влаштував Гліба на роботу до себе в компанію різноробом, щоб хоч якось міг заробляти гроші. У Гліба почалося нове життя. Із першою зарплатою він вирішив піти до своєї дружини. Вона його радісно прийняла, адже той «погасив» усі борги за аліментами, став нормально працювати, начебто повертається у звичний людський образ. Так один нещасний випадок зміг зробити з Гліба нормальну людину, яка розпочала нове та найкраще життя.