Прямо перед випускним вечором до нас додому прийшла сестра — і забрала плаття моєї дочки

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

У нас з сестрою донечки — однолітки, і обидві в цьому році випустилися з дитячого садка. Вік дітей — єдине, що є спільного у мене і моєї сестри Єви. Правда, за паспортом вона — Валя, але вимагає, щоб називали її Єва. У Єви чоловік, який не працює толком, квартира в кредиті і копійчана зарплатня. Так вважає сама сестра.По факту — чоловік у неї інтелігентний і дуже розумний, а Єва постійно, так встигає за місяць накосячіть на роботі, що третину зарплатни віддає на штрафи. Як її ще не звільнили — я не знаю.У нас — квартира чоловіка, зарплати однакові, середні для нашого міста. Але наш з чоловіком загальний сімейний бюджет менше, ніж у Єви і її чоловіка.Наш садок відзначав випускний в дитячому кафе, з аніматорами феями-клоунами. Недорого і пам’ятне — в кафе обіцяли зробити красиву тематичну фото-зону. А у сестри в садку випускний було вирішено святкувати на межі розумного: ну не розумію я, навіщо малюкам прогулянка на лімузині?

Сукню для випускного моєї дочки подарувала свекруха. Красиву, дорогу. Я навіть не хотіла приймати такий дар — навіщо такі витрати на кілька годин, але мама чоловіка від мене відмахнулася:- Нехай вона побуде справжньою принцесою, випускний з дитячого садка буває раз в житті.Ошатне платтячко висіло у шафі і чекало свого часу. Коли сестра з мамою прийшли в гості, дочка не втрималася і похвалилася бабусиним подарунком.- Яке диво! — розчулилася мама. — Ти у мене будеш найкрасивішою!- А мені моя свекруха такі подарунки не дарує. — заздрісно вимовила сестра.
Може, тому й не дарує, тому що вона для неї не більше ніж просто «свекруха» і завжди на «ти» і з зневагою? У день випускного ми з донькою пішли в перукарню в сусідній будинок. А поки нас не було, до мене додому з’явилася сестра і попросила у мого чоловіка, щоб він приніс їй плаття моєї дочки.- Їм приміряти потрібно, подивитися — підійде зачіска чи ні. — пояснила вона.