«Причина В Тобі ». Чоловік Пішов Від Дружини, Але Був Сильно Здивований, Зустрівши Її Через 5 Років

ИНТЕРЕСНОЕ

Сьогодні я хочу поділитися з вами історією з життя моєї подруги. Ксенія вийшла заміж в 18 років за свого однокурсника. Батьки моєї подруги були проти бідного зятя з глибинки, але Ксюша вміла настояти на своєму. Пам’ятаю, як подруга пішла з дому з одним чемоданом, грюкнувши дверима. До слова, новоспечена сім’я жила вкрай бідно. Коли на світ з’явилася перша дочка Ксюши і Саші, батьки подруги зглянулися над молодими і поселили їх під своїм дахом. Саші знадобилося 5 років, щоб встати на ноги, влаштувавшись на гарну посаду. Ксюша повністю розчинилася в обранцеві. Моя подруга покинула університет після народження другої дитини, запустила себе, перетворившись на звичайну домогосподарку. Я була здивована, коли одного разу побачила на своєму порозі повненька багатодітну матір з засаленими волоссям і червоними від сліз очима. Ксюша розповіла, що Саша пішов від неї до нової співробітниці. «Він сказав, що причина в мені, уявляєш? Каже, мовляв, ти розповніла, не впізнаю в тобі колишню Ксюшу, яку я полюбив », — схлипувала моя подруга. Я миттю набрала номер товариша, який пообіцяв мені влаштувати подругу на роботу.

На щастя, Ксенія відмінно володіла англійською мовою. «А як же діти? », — запитала подруга, дивлячись на мене круглими очима. «Думаю, Ірина Анатоліївна погодиться доглянути за онуками», — буркнула я, перебираючи свої старі речі. «Одягни це, не можу дивитися на твій балахон», — завила я. «Я не вилізу», — відповіла Ксюша. «Вирішено, йдемо з тобою в спортзал. Я як раз збиралася записатися туди до зими », — сказала я урочисто. «І не хвилюйся за плату. Потім віддаси», — сказала я, попрямувавши на кухню. Я не дала Ксенії вимовити ні слова. Думаю, що моя подруга дитинства не сильно засмутилася, адже вона прожила в мовчазному стані більше 19 років. Вам, напевно, цікаво дізнатися, чим же закінчилася ця історія. Ксенія влаштувалася на роботу до мого приятеля. До слова, Вадим був в повному захваті від нової співробітниці. Незважаючи на те, що Ксюша так і не отримала вищої освіти, подруга відмінно володіла іноземною мовою, швидко вчилася і не ухилялася від роботи. До речі, моїй подрузі вдалося скинути аж 15 кг за пару місяців.

У цій зайнятій, успішній жінці було складно дізнатися ту повненьку, недоглянуту домохозяка, яка постала переді мною на порозі моєї квартири. До слова, Вадим не зміг встояти перед чарівністю Ксенії і зробив їй пропозицію. 37-річна мама трьох дітей вискочила заміж за перспективного чоловіка, який до того ж молодший за Ксюшу на 5 років. » А як же колишній чоловік? «, — запитаєте ви. Якось Ксенія зустріла Сашу на стоянці, паркуючись поруч з офісом. «Ксюша? А я думаю, ти це чи ні ти?», — сказав ошелешений Олександр. Судячи з реакції чоловіки, було очевидно, що він не одразу впізнав свою колишню дружину. » Ксюш, ти так змінилася. Може по каві? «, — запитав Сашка, дивлячись на мою подругу величезними очима. «Прости, Саш, мене чоловік чекає», — відповіла Ксенія, попрямувавши у бік офісу. П. С. Думаю, історія моєї подруги послужить для вас мотивацією, дівчата. Пам’ятайте, ніколи не пізно щось змінювати.