Багатий «жм від» подарував незнайомці квартиру, але відмовив своїй дівчині в діама нтовій каблучці

ВСЕ ОСТАЛЬНОЕ

— Ігоре, у тебе стільки rрошей, кури не клюють. А тобі աкода мені колечко з маленьким діаман том купити. — А якби я тобі шубу не купивши минулого місяця, ти б взагалі зі мною не спілкувалася, так? — Та ти просто жм от, візнай це нарешті. Ігор вийшов з квартири гор довитої дівчини і став швидко спускатися сходами. Він заліз у свою затишну машину і замислився. Завжди дівчата вимаrали з нього дорогі подарунки, якщо він приділяв їм увагу і дарував квіти, вони сприймали це як належно. Цікаво, а якби він був без rрошей, то на нього хоч хтось звернув би увагу? Через ці думки, поки він розвер тався на машині, то випадково когось зачепив. Ігор вибіг надвір. Виявилося, він зб ив дитину у широкій куртці.

Ігор допоміг піднятися: — З тобою все гаразд? — Та все нормально. Ой ой. Виявилося, це була дівчинка років 13. Вона стояла на одній нозі, їй було боля че наступати на другу. — Де ти живеш, я допоможу дійти. — Ні, я сама дійду. Дівчинка спробувала пройти хоч пару кроків, але це не вдалося. Тоді Ігор узяв її на руки, дитина була дуже легка, одні шкіра та кисті. — Я на четвертому поверсі живу. Ігор доніс дитину. Двері їм відчинила жінка років 30, симпатична, але видно, що сильно втом лена і зму чена життям, у скромній темній сукні. — Що вона наробила? — Запитала жінка. — Та так, впала випадково. Коли Ігор поставивши дівчинку на ноги, то жінка помітила, що вона своїми черевиками забру днила Ігореві пальто. -Давайте я швиденько його почищу, знімайте-знімайте.

Поки жінка чистила його пальто, Ігор оглянув квартиру. Вона була дуже бід ною, без опалення, тож дівчинка зі своїм братом сиділи біля плити. Підлоги криві, меблі поաарпані, телевізор квадратний старенький. Увечері у Ігоря з голови ніяк не виходила та квартира та скромна жінка з дітьми. Тоді він вирішив купити двокімнатну затишну квартиру для них. Наступного дня він відвіз туди нових мешканців. — За що … Як, чому. Чому ви це робите для нас? — Тому що можу. Я жив у такій квартирі у дитинстві і був дуже щасливий. Нехай і ваші діти теж будуть щасливі. Після цього Ігор ще часто бачився зі скромною жінкою, а незабаром ставши батьком її дітей.